BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Win-win kaina

Kasdien vairuoju automobilį. Laikas, praleidžiamas už vairo - apie 30 valandų per savaitę. Gražus laiko tarpas! Rašiau, kad stengiuosi šį laiką panaudoti tikslingai - pliurpiu tvarkau reikalus telefonu, klausau muzikos, podkastų, mokausi anglų kalbos.
Iki šiol laisvai barškėjau su telefonu, pakeltu prie ausies. Net sūnums į žinutes atsakydavau… Man tikrai tai nesudaro jokių keblumų - na, moku kažkaip paskirstyti dėmesį. Kiek prisimenu, jokių avarinių situacijų niekada nebuvo, bet šiandieninių KET reikalavimų šviesoje kalbėtis galima tik sustabdžius automobilį kelkraštyje arba naudojant laisvų rankų įrangą - kitaip gręsia nemaža bauda… Finansiškai kažko nebijau, bet, pasikartojus faktui, galima teisybes pasidžiauti, o čia jau būtų kiepska sprawa…
Anksčiau, užsekęs akies kampu spalvingą pareigūną, telefoną nuleidavau, ogi dabar, žėlėk Dieve, sklinda kraupūs gandai, kad tie niekšai analizuoja miestų apsaugos videokamerų įrašus ir čiulbuonėliai bei važinėjantys be petnešų diržų kviečiami prie kasos… Vienas kartas nemeluos.
Kita problema - mano turtai, liurlinami per automobilio audiosistemą, nedomina mano bendrakeleivių - jų interesai visai kitokie. Todėl žmonelė ir prašo - išjunk, jau galvą skauda…
Anądien nusipirkau „Jabra” firmos bliutūzinę laisvų rankų įrangą ir pamačiau, kad nušoviau du zuikius - ir skambinti legaliai galima, ir tyliai pasiklausyti podkęstų, neveikiant kitų psichikos, taip pat galima.
Bet svarbiausia - mano audioturtai visada su manimi. Anksčiau, išlipus iš automobilio papietauti, diskas likdavo mašinoje. Dabar - viskas telefone ir kairėje ausyje.
Sukioju vairą, dešine ausimi klausau žmonelės, kuri yra labai protinga ir niekada neleidžia man tai pamiršti, o kaire ausimi klausau kito minties giganto ir šypsausi sau.
Visi laimingi! Ne kasdien tenka matyti situaciją, kai žmones už 63 litus ištinka win-win!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Win-win kaina”

  1.   nykea rašo:

    Atsargumas nekainuoja, bet saugumą garantuoja :D įdomus įrašas, tokiu šmaikščiu stiliumi parašytas, man patiko :))

  2.   Sveikas rašo:

    Ačiū! Geras žodis net mano katinui patinka.

  3.   Genaro Rios rašo:

    Būtina pabrėžti, jog laisvų rankų įranga atsirado dar anksčiau ir tai nėra šiandieninis atradimas. Visgi, technologijos nenumaldomai tobulėja ir šiandieninė įranga yra daug kokybiškesnė bei pritaikyta vartotojo patogumui. Įsigijus šią įrangą, jums nebereikės galvoti, jog prieš atsiliepiant į skambutį jums reikia pritildyti muziką. Visa tai už jus padarys sistema, na o vienintelis rūpestis liekantis jums – gebėjimas vairuoti ir kalbėti vienu metu. Taip pat šių laikų sistema užtikrina ir pokalbio kokybę. Galima išgirsti nusiskundimų, jog naudojant laisvų rankų įrangą girdimas triukšmas ar aidas, tačiau tai jau liko praeityje. Altas.lt internetinėje svetainėje gausu skirtingų įrangų, kurias rekomenduoja žymiausi pasaulio gamintojai, užtikrinantys tobulą kokybę bei preciziškumą. Tai vienintelė svetainė, kurioje galima apžvelgti patį didžiausią asortimentą, na o atvykus į susitikimą, galima pabendrauti su kvalifikuotais specialistais. Pastarieji ne tik paaiškins įvairių įrangų skirtumus, tačiau ir padės išsirinkti jūsų poreikius bei gyvenimo būdą atitinkančius sprendimus.

Rašyk komentarą