BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paprasti stebuklai

Kriukis

Kriukis

Žmonijos istorija žino begalę pasakojimų apie įvykusius stebuklus. Aplankę šventąsias vietas ir pasimeldę, pasišlakstę švęstu vandeniu ar pasismilkę smilkalais, luošiai staiga meta ramentus, aklieji praregi, bepročiai atgauna nuovoką.

Skaičiau tokias istorijas ir nelabai tikėjau, kol pats tuo įsitikinau. Ir ne kokiame abstrakčiame Lurde, o … savo namuose.

Vakar priebučio kampe pamačiau bestovint … lazdą, mūsuose kriukiu vadinamą. Ją naudoja sunkiau vaikštantys vyresnio amžiaus piliečiai. Pagalvojęs atsiminiaiu, kad tokia pasiremia vienas mano senyvas giminaitis, kuris prieš mėnesį buvo atvykęs pasveikinti mane gimtadienio proga.

Visą vakarą jis taip karštai meldėsi linksmybių dievui Bakchui, vartojo švęstą jo vandenį bei smilkė tabaką, kad įvyko stebuklas!

Dėdė visų akyse metė savo kriukį, šoko ir dainavo, kalbėjo nežinomomis mums kalbomis apie mūsų protams nesuvokiamus reiškinius ir rodė kitokius stebuklus!

Aleliuja!

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Paprasti stebuklai”

  1.   Pamela Acosta rašo:

    sveikas Linai, prisidedu prie sveikinimu! Tas namukas tai kaip svajone… o kaip sienojai, mediena? issilaike? Tiesa sakant igyvendinai mano minti. Pats irgi galvoju kad butu pigiausia nama pasistatyt ismontuojant sena viena ar du namus. gal zinai ka apie molio-siaudu briketus? Sekmes statybose.

Rašyk komentarą